Fojtík Cycling Club

Fojtík Cycling Club je nejen název, ale především propojení jejich cyklistických aktivit, což je 20ti leté závodění na horském kole a převážně zkušenosti. Jejich kamenná prodejna v Brně nabízí prodej, půjčovnu a servis kol. Jejich hlavní nabídku tvoří legendární italská silniční kola Willier, která počala výrobu v roce 1906.

Logo Fojtík Cycling Club

Popis projektu

Natáčení probíhalo v krásné lokalitě nedaleko Brna. Ráno byla zima a mlha, tak jsme museli poměrně dlouho čekat na přijatelné počasí. Cílem bylo vytvořit hned několik videí. První video představovalo raketu v podání silničního kola kultovní italské značky Wilier Triestina. Druhé video se soustředilo na terénní velmi rychlé kolo s označením gravel. Třetím videjkem jsme zachytili atmosféru kamenné prodejny a servisu. Byla zima, den byl dlouhý, ale bylo to super a jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto projektu.